Adalet olmadan düzen olmaz.

Albert Camus

Telefon

+ 90 264 272 10 07 / + 90 264 271 28 79

YASAL UYARI

https://www.durduran.av.tr  sitesindeki paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam , teklif , hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez.
Sitede sunulan bilgiler hakkında Durduran Hukuk Bürosu sorumluluk kabul etmez.
Bu sitede paylaşılan bilgiler , büronun logosu ve sair veriler Durduran Hukuk Bürosu’na ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır.
Durduran Hukuk Bürosu internet sitesi belirli aralıklarla güncellense dahi , bu internet sitesinde yer alan tüm bilgi ve belgelerin eksiksiz , doğru ve güncel olduğu garanti edilmemektedir.
Durduran Hukuk Bürosu avukatlarına telefon, mektup, faks, telgraf, e-mail ve benzeri suretle ulaşılmış olması veya ulaşılmış olduğunun varsayılması, ulaşan veya ulaştığı varsayılan herhangi bir kişi ile Durduran Hukuk Bürosu avukatları arasında avukat-müvekkil ilişkisi kurulmaz. Zira Durduran Hukuk Bürosu ile sizin aranızda bir avukatlık sözleşmesi imzalanana kadar hiç bir şekilde taraflar arasında avukat-müvekkil ilişkisi kurulmuş olmayacaktır.

Ziyaretçi siteyi ziyaret etmekle yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.